Přírodní kosmetika pro moderní ženu a muže

Přírodní kosmetika pro moderní ženu a muže
Přírodní kosmetika pro moderní ženu a muže

Přírodní kosmetika

Přírodní kosmetika pro moderní ženu a muže se nabízí ve širokém spektru na internetu. Otázkou však je, co všechno s sebou obnáší tento sortiment. Proto půjdeme k této tématice hlouběji a shrneme si, co Vás očekává u nás.

Vítáme vás ve světě přírodní kosmetiky se zaměřením na péči o pleť. Neboť toto rozhoduje, jak dlouho a jak zdravě bude naše pleť dlouhodobě vypadat. Jestli se dobře staráme o pleť, vypovídá současný vzhled naší pleti.

Kolekce přípravků pro péči o pleť nabízí pokročilá řešení, jež poskytuje jedinečnou příležitost pečovat, chránit a zdokonalovat přirozenou krásu ženy a muže.

Výrobky jsou vyvíjeny a vyráběny pod přísným dohledem poradní rady Science Advisory Board – zkráceně SAB.

Konkrétním cílem SAB, (zde zasedají mezinárodně uznávaní dermatologové a kožní chirurgové a má za sebou více než 37 let zkušeností), má za úkol vyvíjet nejúčinnější, prestižní, pěstící a dekorativní kosmetické produkty, které můžeme dnešním ženám, ale také mužům nabídnout.

Každá žena má nyní přístup k nesčetným a zcela výjimečným výhodám rozsáhlé řady výrobků, která sestává z jedinečné kombinace výrobků pro péči o pleť zahrnující výrobky určené pro každodenní použití až po to nejlepší, co lze v boji proti příznakům stárnutí nabídnout.

Kosmetika, se kterou výlučně pracujeme je elegantním a kvalitním produktem dováženým výhradně z U.S.A.. Patří mezi 5 celosvětově nejprodávanějších prestižních značek v kategorii péče o pleť a dekorativní kosmetiky.

Produkty této značky patří k jedné z nejdéle působících značek našem i světovém trhu a to již od roku 1968. Stálo ji to 50 let výzkumu, aby mohla předvést, co umí dnes. Během své působnosti rozšiřovala tato značka i své technologie a výrobky se mohou prokázat klinickými účinky a patentovanými inovacemi, které se převratně projevují v boji proti známkami stárnutí.

Na výzkumu této značky se podíleli přední mezinárodně uznávaní dermatologové, chirurgové a výzkumní pracovníci specializující se např. na léčbu akné, fotostárnutí či na škodlivé působení slunečních paprsků. Všechny tyto faktory zaručují jedinečnou prvotřídní kosmetiku za dostupnou cenu pro vaši spokojenost.

Pečující řada, kterou vám doporučujeme, je vhodná pro všechny typy pleti, včetně péče o citlivou pleť, a pro všechny věkové kategorie včetně péče přizpůsobené mužům.

Tato značka obsahuje 7 klíčových komplexů.

Slyšeli jste o hydrolipidové matrici? Že ne? Hydrolipidová matrice (byla vyvinuta švýcarskou farmaceutickou společnosti a byla patentována v USA) zaručuje dokonalou hydrataci a zároveň brání vysušování pokožky pomocí lipidů.

Nourish 3 komplex je exkluzivní nejmodernější výživná technologie, která vytváří zdravý vzhled a vyživuje pleť.

Komplex tri-balance napomáhá kontrole mastnoty, minimalizuje lesk a vytváří rovnováhu mezi kožním mazem a vlhkostí.

Zjasňující komplex je další v USA patentovaná technologie, která napomáhá rovnoměrnému zbarvení pokožky a rozjasňuje pleť.

Peelingová technologie okamžitě a viditelně zlepšuje strukturu pleti. Zároveň neobsahuje kyseliny.

Derma buněčná výměna napomáhá obnovit životně důležité komunikační systémy ve vaší pleti a tím obnovit její mladistvý vzhled.

Noční komplex působí během vašeho spánku a intenzivně eliminuje viditelná známky stárnutí již v průběhu dvou týdnů.

Přírodní kosmetika – Péče pro muže

V dnešní době je potřeba pečovat i o mužskou pokožku. Mužská pokožka je denně ohrožována škodlivými vlivy, jako jsou počasí, mastnota a nečistoty, holení, stres a stárnutí.

Kosmetika pro muže, kterou vám doporučujeme, je to nejlepší co vám současný trh nabízí. Díky viditelným výsledkům vám zaručí, že se budete cítit sebevědomě, svěže a to při každodenní péči, která je z časového hlediska velmi praktická. A na co bych měla upozornit, je vůně těchto produktů. Svěží, lahodná, tajuplná, zároveň velmi elegantní se zeleným šarmem. Zkrátka vůně, kterou nejen každá žena, ale i vy, ocení!

Přírodní kosmetika a přirozená krása muže
Přírodní kosmetika a přirozená krása muže

Všechny výrobky jsou klinicky testovány a jejich výsledek uvidíte už během 4 týdnů používání.

Získáte tak:

  • o 91% vyšší projasnění pleti
  • o 88% méně suché pokožky
  • o 75% méně lehkých zranění při holení
  • o 73% méně zarůstajících vousů
  • o 48% jemnější pleť

Takže směle do toho při výběru. Jsme tu pro vás! Neváhejte nás kontaktovat.

Při domluvě termínu je vhodné zadat telefon.
Přihlaste se k odběru získávejte informace o našich dalších akcí a novinkách.
Prosím sdílejte a lajkněte:
error
Příspěvek byl publikován v rubrice Beauty a jeho autorem je Health Body. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.