PowerDuo Intensive Skincare

Intensive skincare POWER DUO

Intensive Skincare POWERDUO

Intensive skincare POWER DUO je silným hráčem mezi výrobky z jiných řad. Tito dva hráči jsou právě v období podzimu nezbytné pro naši pleť. Proč? Zastávají takříkajíc dermatologa v domácím prostředí. S touto dvojicí zažijete plnohodnotný DETOX TVÁŘE v profesionální péčí o pleť.

Víte, proč je důležitá pro vaši pleť EXFOLIACE ???

POWERDUO intensive skincare
PowerDuo intensive skincare

Prvním produktem, který úžasně osvěží stav vaší pleti po létě je enzymatický obnovující PEELING. Exfoliace pleti je důležitý krok při péči o pleť. Pomocí exfoliace = peelingu zvyšujete penetraci jiných produktů péče o pleť, umožňujete jim proniknout do hlubších vrstev kůže. Výrazně zvyšujete hydrataci. Vyživujete vaše kožní buňky, takže se pokožka cítí oživená. Odstraňujete nečistoty, maz, odumřelé buňky a pokožku detoxikujete. Exfoliace je prvním krokem k řešení problémů s vráskami a se ztrátou elasticity pleti.

PowerDuo Intensive Skincare

Enzymatický peeling je nejjemnější a nejšetrnější forma exfoliace. Enzymatické látky (z japonské houby Mucor Mihai) urychlují přirozené procesy obnovy pleti, podporují obnovu odumřelé vrstvy buněk a odhalí její mladší, zdravější vrstvy. Peeling kopíruje přirozený exfoliační proces pleti, funguje v harmonické součinnosti s PH hladinou naší pleti. Protože neobsahuje žádné kyseliny, jako klasické chemické peelingy, zanechává po aplikaci pleť s vyváženým pH.

Po enzymatickém peelingu, kůže mnohem účinněji vstřebává séra a další skincare produkty. Enzymatický peeling nerozpouští drasticky celou vrchní vrstvu pleti, pouze uvolňuje buňky, které brání přirozené exfoliaci.

Naneste 5 pumpiček večer na vyčištěnou pleť čistícím gelem, aplikujte ho na pleť. Nechte působit 8 minut a opláchněte vlažnou vodou. Pleť tonizujte pleťovou vodou a použijte kvalitní hydrataci.

Proceduru opakujte 2 x týdně po dobu 6 týdnů. Potom dopřejte pokožce od peelingové procedury 6 týdnů pauzu. Peeling obsahuje Mucor MIHAI, kyselinu hyaluronovou, kopíruje přirozený exfoliační proces pleti a funguje v harmonické součinnosti s PH hladinou vaší pleti. V PH5 se samoneutralizuje.

Je to jedinečný produkt, který dokonale doplňuje efekt enzymatického peelingu. Peeling je určený na jemnou a šetrnou exfoliaci, podporu obnovy pleti, na zpevnění pokožky a zjemnění viditelnosti rozšířených pórů, což se i u mě velmi osvědčilo.

Obsahuje mořské řasy, ovesný protein a třtinový cukr, které odstraňují odumřelé pleťové buňky, čočka zvyšuje elasticitu a zpevnění stěn pórů. Černý čaj z oblasti Jáva snižuje produkci kožního mazu a opticky rozptyluje světlo a projasňuje pleť.

Oslovilo vás toto silné DUO? Neváhejte a ptejte se na bližší informace: Těšíme se na vaši zprávu.

Při domluvě termínu je vhodné zadat telefon.
Přihlaste se k odběru získávejte informace o našich dalších akcí a novinkách.
Prosím sdílejte a lajkněte:
error