Personalizované masky pro krásnou pleť

Personalizované masky
Personalizované masky od ARTISTRY

Personalizované masky SIGNATURE SELECT MASK jsou celosvětovou novinkou a hýbou trhem. Přichází nová éra multimaskingu. Nechte okouzlit vaše smysly kvalitou, pestrými barvami a svěžími vůněmi nových personalizovaných pleťových masek! Stojí to skutečně za to!

Multimasking pleti

Každá z masek je jedinečná ve svém složení. Postupně Vám všech 5 druhů odhalíme. Excelentní na tom je, že stačí 3 x týdně kombinovat tyto masky vzájemně a za krátkých 7 minut je vaše pleť úžasně jemná, hydratovaná, projasněná a hlaďoučká.

Hydratační maska

Hydratační maska SIGNATURE SELECT OD ARTISTRY

Zanechává pleť na dotek okamžitě hydratovanou, hebčí a vláčnější a tento pocit hydratace trvá po celý den.

Čistící maska od ARTISTRY

Čistící maska SIGNATURE SELECT OD ARTISTRY

Hustý francouzský jíl hluboce čistí pleť a póry, zbavuje pleť nečistot a škodlivin z okolního prostředí. Masky potěší Vaše smysly barvami, konzistencí i vůněmi, jež se navzájem snoubí v dokonalý smyslový požitek. Jsou důmyslně navržené tak, aby bylo možné v rámci personalizovaného ošetření pleti použít najednou několik masek na různé zóny obličeje!

Personalizovaná vyhlazující maska

Vyhlazující maska SIGNATURE SELECT OD ARTISTRY

Obruste svou pleť a odhalte hladký povrch plný jasu. Obnovuje, vyhlazuje a odhaluje rovnoměrnější vzhled pleti.

Personalizovaná zpevňující maska

Zpevňující maska SIGNATURE SELECT OD ARTISTRY

Pomáhá pleti vypadat vyhlazenější* a pevnější. Pleť je po aplikaci kompaktnější. Zanechává pleť na pohled revitalizovanou a pevnou.

Personalizovaná rozjasňující maska

Rozjasňující maska SIGNATURE SELECT OD ARTISTRY

Zanechává pleť na pohled rozjasněnou a zářivou. Pleť je na pohled rozjasněnější. Pomáhá zamezovat ochablosti pleti a snižovat výskyt tmavých skvrn a nedokonalostí pleti.

Pokud Vás zajímá více informací ohledně ošetření a péči o pleť, mrkněte na tyto stránky “KLÍČ KRÁSY” Jestliže jste poblíž Ostravska a Frýdecka, je možné si domluvit termíny a osobně vyzkoušet naše speciální řady, jak z péče o pleť nebo i dekorativní kosmetiky. Již po první procedůře uvidíte viditelné výsledky. Proto si vyplňte kontaktní formulář a my se s Vámi spojíme.

Při domluvě termínu je vhodné zadat telefon.
Přihlaste se k odběru získávejte informace o našich dalších akcí a novinkách.
Prosím sdílejte a lajkněte:
error