VYSNĚNÝ ŽIVOT

Určitě Vás napadá ona otázka, jaký záměr má stránka “VYSNĚNÝ ŽIVOT?” Myslím, že každému člověku, co má všech pět pohromadě docvakne, o jaký směr se jedná. Jen chceme podotknout, že není účelem jen snít, ale skutečně i jednat. Když bude rybář hledět do jezera a čekat, že mu ryby skočí do sítě, asi se nedočká. To je logické. Je potřeba vhodit udici s návnadou, aby něco ulovil, že?

Takže “Vysněný život” v reálné ose života, žádná pohádka 🙂

vysněný život u oceanu

A hned na počátek upozorňuji, že tyto stránky jsou opravdu pouze pro lidi, co mají nějaké cíle, sny, vize a nechtějí jen sedět na zadku a lamentovat, jak je všechno těžké a mizerné.

Jak nemá cenu nic dělat, neboť nás stát jen okrádá a podnikat už nemá cenu, jelikož je už pozdě.Pravý čas začít něco podnikat, aby se měl člověk lépe, je právě nyní. Ten pravý čas je kdykoliv, ten pravý čas je právě v tu chvíli, kdy se člověk rozhodl něco udělat, aby změnil svou budoucnost.


Takže pokud nejsi ten, kdo je ochoten změnit svůj život, své myšlení, TAK PROSÍM OPUSŤ tyto stránky. NEJSOU PRO TEBE!!!!!

Popud na vytvoření této stránky mi dala moje partnerka, abych lidem ukázal cestu. Lidem, kteří mají SVÉ CÍLE, tápou a neví co udělat, aby se jejich život mohl změnit. Přemýšlel jsem vždycky nad něčím, co by mě posunulo dál dopředu a splnil si i své cíle.

Můj pád

Motor auta

Podnikal jsem s kolegou Mojmírem B. Provozovali jsme pneuservis. Vedlo se nám v celku dobře, až do chvíle, kdy si kolega půjčil z pokladny peníze a za dva dny přijel s nový autem za 750.000,- Kč.


A to byla chvíle, kdy nás definitivně pohřbil a zničil vše, co jsme roky pilně budovali.

Hold chtěl si splnit SVŮJ SEN. Ano, splnil si svůj sen, ale vůbec si neuvědomil následky a také to, že bohužel nebyl na tak velkou investici ten pravý čas.

Paradoxem bylo, že po krátké době o vozidlo přišel. No, ale celkové následky jsem nesl já a díky tomu jsem se dostal do dluhů, které musím splácet. Musel jsem se vyrovnat i s krachem, do kterého přivedl hlavně mě. 

Nadšený muž u jezera

Naděje

I přesto jsem stále doufal, že se situace zlepší. Hledal jsem řešení, aby došlo konečně ke změně a člověk se mohl mít tak, jak by si přál. Když tu z ničeho nic přišel blesk přímo z nebe, jak v tom filmu Tajemství.

Moje partnerka mi řekla, že já ten samotný nástroj mám v rukách. Už několik let, tak ho jen oprášit a opřít se do toho. Je zapotřebí jen přepnout myšlení a začít naplno pracovat a jít cestou, kde já budu svým pánem a určovat si pravidla a ne, aby můj zaměstnavatel rozhodoval, jaký bude můj životní standart.

Každý člověk má ve svých rukou to, jaký bude jeho život. A pokud si řekneš: “NE, TO NEDOKÁŽU nebo ANO, JÁ TO DOKÁŽU“. Vždy budeš mít pravdu, záleží to jen na Tobě.  

TAK CO, JSI OCHOTEN VSTÁT A JÍT ZA SVÝMI SNY? CESTA TO NEBUDE LEHKÁ, ALE URČITĚ BUDE STÁT ZA TO – DOJDEŠ A DOSÁHNEŠ TOHO, CO SIS PŘÁL…… PŮJDEŠ S NÁMI?????

Naše proč

Muž v modrém s davem lidí
Usměvavá žena v modrém

Jsme oporou pro lidi, jež se chtějí v životě posunout dál. Sdílíme zkušenosti, které se nám staly vlastními, a které získáváme v průběhu procesu našich aktivit. Se zájemci často řešíme nejen jejich stávající situaci, ale zároveň strategii a první krůčky ke zvýšení jejich životního standartu.

Co je přínosem pro vás? Osobní přístup a tím dosažení kýžených výsledků. Pracujeme nejen online, ale také offline. Silným prvkem je osobní rozvoj, jež je zdrojem potravy našich myšlenek a zdravé mysli. Chceme sdílet naše myšlenky, možnosti a zkušenosti, jak docílit toho, po čem prahneme my všichni. 

Podnět k vytvoření těchto stránek vznikl na základě našich zkušeností, kde i my jsme hledali cestu, jak se vymanit ze situací a úskalí života. Nalezli jsme řešení, jak z toho ven a rozhodli se kráčet po cestičce vstříc ke svobodě. A díky tomu, chceme ukázat i vám, jež se ocitáte v podobných situacích, ve kterých někdy nevidíte za bránu šedých oblaků a podpořit vás, pokud to skutečně budete chtít. 

Nejen v internetovém prostředí skýtá široké spektrum možností, jak se můžete prosadit, ale také v offline světě. Klademe velký důraz osobních setkání, neboť to je nejsilnější vazbou mezi stejně naladěnými lidmi. Všechny možnosti, se kterými vás seznámíme, vám pomůžeme uvést do praxe. 

Hledáme lidi, co hledají nás. Pracujeme s lidmi, co chtějí pracovat s námi. Jsme členy celosvětové vzdělávací asociace TÝM 21

Zamyšlená žena sedící na zdi
  • Vaše podnikání je na bodě mrazu?
  • Potřebujete změnu?  
  • Hledáte novou výzvu a seberealizaci?
  • Chcete si zvýšit svůj životní standart?  
  • Používáte sociální sítě, ale neumíte je správně využít pro své podnikání? 
  • Nevíte, jak správně komunikovat s potencionálními zákazníky? 
  • Potřebujete nové zákazníky a nevíte, jak na to?  

POMŮŽEME VYŘEŠIT VAŠI STÁVAJÍCÍ SITUACI.

Není na co čekat. Zanechejte stopu a my se s vámi spojíme.

Buďte v obraze.