PowerDuo Intensive Skincare

Intensive skincare POWER DUO

Intensive Skincare POWERDUO

Intensive skincare POWER DUO je silným hráčem mezi výrobky z jiných řad. Tito dva hráči jsou právě v období podzimu nezbytné pro naši pleť. Proč? Zastávají takříkajíc dermatologa v domácím prostředí. S touto dvojicí zažijete plnohodnotný DETOX TVÁŘE v profesionální péčí o pleť.

Celý příspěvek

Krása na dotek pro tebe

Krása na dotek – RENOMÉ ze světa ARTISTRY

Jsme skupinka žen a mužů stránek “Krása na dotek”, kteří si našli pro sebe jedinečnou srdcovku v pěstění pleti, kterou je třeba podporovat nejen zvenčí, ale také zevnitř. Naše značka nám nabízí nejpokročilejší řešení se zaměřením na konkrétní potřeby jednotlivce v oblasti pěstící a dekorativní kosmetiky. Artistry patří celosvětově mezi 5 nejprodávanějších značek prestižní kosmetiky. VĚDĚLI JSTE TO?

Celý příspěvek

Personalizované masky pro krásnou pleť

Personalizované masky
Personalizované masky od ARTISTRY

Personalizované masky SIGNATURE SELECT MASK jsou celosvětovou novinkou a hýbou trhem. Přichází nová éra multimaskingu. Nechte okouzlit vaše smysly kvalitou, pestrými barvami a svěžími vůněmi nových personalizovaných pleťových masek! Stojí to skutečně za to!

Celý příspěvek

Změna

šipky s textem
Změna

Změna v uvažování, stavu situace, změna v tom, co lidé většinou řeší. Víte, co nejvíce řeší? A proč tomu tak je? Úspěšný posun z bodu A do bodu B požaduje odvahu. Pokud chce člověk něčeho dosáhnout musí vykročit z komfortní zóny, což stále dokáže jen menší skupina lidí.

Celý příspěvek

18 IMPULZŮ KE ZDRAVÉMU ŽIVOTNÍMU STYLU

žena skáče u jezera
18 impulzů ke zdravému životnímu stylu

18 impulzů ke zdravému životnímu stylu, co nás k tomu vedlo?

O zdravém životním stylu se neustále píše nejen v knihách, ale také na internetu, v televizních pořadech a časopisech. Jsme toho názoru, že je potřeba všeho s mírou. Někdo se rozhodne pro vegetariánský styl, jiný vegánský a RAW, no je toho hodně a pak si má člověk vybrat. Proto jsme se rozhodli pro takový malý souhrn 18 impulzů ke zdravému životnímu stylu.

Celý příspěvek

Nezávislost a svoboda

stojící žena u moře
Nezávislost a svoboda

Nezávislost a svoboda jsou velmi obsáhlým pojmem. Nastává doba velkých změn u zaměstnaneckého poměru lidí. Firmy se přizpůsobují současnému dění na trhu a klasický způsob zaměstnání nahrazuje svobodné a nezávislé podnikání. Zaměstnanec přebírá zodpovědnost za svou svobodu a převzetí životního standartu do svých rukou. Ten, který si toto uvědomuje může dosáhnout své nezávislosti a svobody nejen ve svém pracovním, ale také v soukromém životě.

Celý příspěvek