Akce s Beauty By Very

Beauty By Very
Beauty By Very

Akce s Beauty By Very nyní pro vás. Seznamte se a poznejte jedinečný klíč krásy, který můžete mít v rukou i vy. Každá žena a muž prahne po tom, vypadat co nejdéle hezky, pěstěně, předcházet vráskám a dodávat pleti co nejvíce pozornosti.

O to větších úspěchů můžeme docílit, když se staráme o pleť zevnitř, což obnáší rozumný styl života. Zdravá strava a samozřejmě jsou nezbytné kvalitní vitamíny, minerály a stopové prvky, o tom žádná. Zvenčí je pak důležitá kvalitní péče o pleť a nejlépe z přírodních složek.

Kontaktuj nás
Kontaktuj nás a stáhněte si slevový kupon

Čím jsme přehlceni?

Kolikrát však slyšíme mnoho “ALE.” Zcela pochopitelné, vždyť trh je přehlcen tolika produkty, že člověk ani neví, co si správně vybrat. My doporučujeme, co jsme sami vyzkoušeli a je na trhu nejsilnějším zdrojem ze všech produktů >> PRESTIŽ – KVALITA – CENA <<.

Věřte, máme odzkoušeno od mnohých komerčních až po luxusní řady (jak se propaguje, ale tady se platí sumasumarum za design a jméno a to se nám zdá předražené a navíc někdy nesplňuje očekávání) a kvalita by měla být i dostupná pro širokou vrstvu žen a mužů.

Akce s Beauty By Very

Dalším faktorem je ukazatel výsledků a to je to, co se počítá. Jestliže si pořídím produkty péče o pleť, chci vidět ihned účinky a ne vyhodit plno peněz za něco, co slibuje produkt a nakonec zjistím, že cena versus kvalita je hodně vysoká.

Institut Krásy, jež je špičkou na celosvětovém trhu a nejuznávanější v řadách odborníků, klade důraz na prvotřídní kvalitu v propojení na přírodní složky a vědu. To předčilo u našich klientek a klientů rámec očekávání a přitom proto dustupná širokému publiku.

Slevový kupón
Stáhni si slevový kupón

Proto jsme pro vás připravili jedinečnou akci, kterou máme připravenou na omezenou dobu a bohužel jen na území Moravskoslezského kraje, abychom tak mohli obstarat, co nejvíce zájemců a seznámit je s něčím zcela mimořádným. Proto prosíme o pochopení.

kontaktuj nás
Kontaktuj nás a stáhněte si slevový kupón

V případě, že se cítíte osloveni, neváhejte a přejděte na formulář a stáhněte si slevový kupón s nyní 50% SLEVOU, který předložíte u vás s “BEAUTY BY VERY” nebo na jedné z akcí, kterou nyní budeme pořádat. V emailu vám příjdou další informace o průběhu a dění.

Co můžete očekávat?

Komplexní program detoxu obličeje

  • Analýza pleti
  • Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí
  • Seznámení v praxi s multimaskingem
  • Zapracování vysoce kvalitních sér s DermaIon metodou
  • Závěrečné kroky péče

Čeho si všimnete: Rozdíly před péčí a po jsou ihned viditelné!

BONUS: relaxační masáž obličeje a šíje + překvapení

Při domluvě termínu je vhodné zadat telefon.
Přihlaste se k odběru získávejte informace o našich dalších akcí a novinkách.

Upozorňujeme na zásady ochrany údajů na našich stránkách. Záleží nám na vašem soukromí a vaše údaje nepředáváme do rukou dalších stran. Jsou použity jen na to, abyste získali informace, které vás zajímají a co si vyžádáte.

Prosím sdílejte a lajkněte:
error